KLUBOVÉ 

AKTIVITY

Kalendar-ikona.gif
Kalendar-ikona.gif
Ikona vysledky.png

GRAND PRIX BRATISLAVA 2020

01.-02.08.2020

Zorganizovali sme už druhý ročník letného preteku Grand Prix Bratislava. Krásne prostredie dýchajúce dostihmi, vydarená organizácia, spokojní účastníci a výborné počasie sú najdôležitejšími ingredienciami skvelého podujatia. Fotografie víťazov si môžete pozrieť v galériii a tešíme sa na Vás aj nabudúce.

čítaj viac

ÚSPECH NA ME

V GELSENKIRCHENE

06.-08.09.2019

Na ME v Gelsenkirchene si niesli naši členovia klubu Cristina Balzanelli a Andrea Zannini  svoje želiezko v ohni - New Racing Lover Pabla, talianskeho chrtíka, ktorý zabojoval a umiestnil sa na fantastickom 3. mieste. Blahoželáme a prajeme aj naďalej rýchle labky.

čítaj viac​

MEDZINÁRODNÉ MAJSTROVSTVÁ SR ADAMOV

13.04.2019

Tohtoročné MSR v Adamove zahŕňali aj Pohár Márie Terézie, ktorý náš klub zorganizoval v spolupráci s rakúskym FCW klubom. Aj napriek nepriaznivému počasiu sme mali slávnostnú ceremóniu podľa harmonogramu. Víťazom blahoželáme a tešíme sa na budúci rok.

čítaj viac

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V COURSINGU

29.02.-01.03.2020

Prvý tohtoročný V4 Cup coursing sa uskutočnil v Adamove. Účastníci sa zišli v hojnom počte, a aj napriek tomu, že nám slniečko nezasvietilo ani raz, zažili sme pekný víkend. Víťazom blahoželáme a tešíme sa na stretnutie nabudúce.

 

čítaj viac

CENTRAL EUROPEAN COURSING DERBY

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 

12.-13.10.2019

V krásnom prostredí Liptova bol zorganizovaný posledný tohtoročný pretek. Priestranné dráhy, krásne počasie a večerné spoločné posedenie pri dobrom jedle boli príjemnou bodkou na konci tejto sezóny. Ďakujeme našim rozhodcom, blahoželáme víťazom a tešíme sa na ďalšiu sezónu.

čítaj viac

ŠKOLENIE

16.03.2019

Všetkým, ktorých zaujímalo ako sa coursing hodnotí bola určená prednáška, ktorej lektorom bol Jonny Hedberg, medzinárodný rozhodca pre cousing, predseda Švédskeho saluki klubu, CdL delegát a člen švédskej dostihovej komisie. Prednáška bola realizovaná v krásnom prostredí, so simultánnym prekladom. Verím, že zúčastnení poslucháči si odniesli mnoho zaujímavých informácií.

ME V COURSINGU  

MAĎARSKO

12.01.2020

Tohtoročné Majstrovstvá Európy v coursingu sa uskutočnia v maďarskom Kincsem Lovasparku. Všetky potrebné informácie sú zverejnené na oficiálnej stránke majstrovstiev, vrátane propozícií.

 

 

stránka ME

GRAND PRIX BRATISLAVA 

03.-04.08.2019

Tento rok sme zorganizovali Grand Prix na dostihovej dráhe v Bratislave. Počasie nám prialo počas oboch dní. Coursing posudzovali rozhodcovia Svyatoslav Rykov z Ukrajiny a Boštjan Kogovšek zo Slovinska.  Komfortné prostredie závo-diska bolo príjemné aj pre účastníkov. Všetkým víťazom blahoželáme.

čítaj viac

SLÁVNOSTNÉ OCEŇOVANIE NAŠICH ČLENOV

21.01.2019

Krásne ceny z rúk predsedu DCK SKJ PhDr. Roman Božika, Ph.D. si boli prevziať aj členovia nášho klubu. Slávnostné oceňovanie sa uskutočnilo 25.01.2019 na Medzinárodnej výstave v Nitre pred záverečnými kruhmi a získali sme tri tituly Coursingový víťaz SR 2018. Ďalšie dve ocenenia získali naši finalisti z Majstrovstiev Európy v coursingu v Norresundbry. Oceneným blahoželáme.

čítaj viac

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now