KLUBOVÉ 

AKTIVITY

Kalendar-ikona.gif
Kalendar-ikona.gif
Ikona vysledky.png
Adamov-Blaze_edited_edited.jpg

STREDO EURÓPSKE
COURSING DERBY
ADAMOV 

09.-10.10.2021

Možno trošku studený ale zato slnečný víkend zažili účastníci tohtoročného StredoEurópskeho Coursing Derby v Adamove. Niektorí pretekári si prišli doladiť formu pred blížiacimi sa ME, a tak o kvalitné výkony nebola núdza. Víťazom blahoželáme a tešíme sa na Vás nabudúce.

  čítaj viac

Copy of Copy of Foto-suky_edited_edited.jpg

STREDOEURÓPSKE COURSING DERBY BRATISLAVA 

10.10.2020

Tento rok bolo StredoEurópske coursing derby klubovým pretekom, a tak patrila krásna jesenná slnkom zaliata sobota najmä súťažiacim zo Slovenska a Rakúska. Príjemná komorná atmosféra bola nezabudnuteľná, rovnako ako naše spomienky a fotografie v galérii. Ďakujeme všetkým za podporu.

  čítaj viac

ecc logo.JPG

ME V COURSINGU  

MAĎARSKO

12.01.2020

Tohtoročné Majstrovstvá Európy v coursingu sa uskutočnia v maďarskom Kincsem Lovasparku. Všetky potrebné informácie sú zverejnené na oficiálnej stránke majstrovstiev, vrátane propozícií.

stránka ME

GRAND%20PRIX%20BA1_edited.jpg

GRAND PRIX BRATISLAVA 

03.-04.08.2019

Tento rok sme zorganizovali Grand Prix na dostihovej dráhe v Bratislave. Počasie nám prialo počas oboch dní. Coursing posudzovali rozhodcovia Svyatoslav Rykov z Ukrajiny a Boštjan Kogovšek zo Slovinska.  Komfortné prostredie závo-diska bolo príjemné aj pre účastníkov. Všetkým víťazom blahoželáme.

čítaj viac

Predseda DCK.jpg

SLÁVNOSTNÉ OCEŇOVANIE NAŠICH ČLENOV

21.01.2019

Krásne ceny z rúk predsedu DCK SKJ PhDr. Roman Božika, Ph.D. si boli prevziať aj členovia nášho klubu. Slávnostné oceňovanie sa uskutočnilo 25.01.2019 na Medzinárodnej výstave v Nitre pred záverečnými kruhmi a získali sme tri tituly Coursingový víťaz SR 2018. Ďalšie dve ocenenia získali naši finalisti z Majstrovstiev Európy v coursingu v Norresundbry. Oceneným blahoželáme.

čítaj viac

Best in Field - WH-S-M.JPG

GRAND PRIX
BRATISLAVA 

 

24-25.07.2021

Tretí ročník Grand Prix Bratislava bol výnimočný najmä mimoriadnym počtom prihlásených vipetov, bolo veľkým úspechom umiestniť sa v prvej šestke. Pre uchovanie spomienok sme pre Vás pripravili galériu víťazov. Tešíme sa na Vás nabudúce a víťazom blahoželáme.

  čítaj viac

DSC_0311_edited.jpg

GRAND PRIX BRATISLAVA 
 

01.-02.08.2020

Zorganizovali sme už druhý ročník letného preteku Grand Prix Bratislava. Krásne prostredie dýchajúce dostihmi, vydarená organizácia, spokojní účastníci a výborné počasie sú najdôležitejšími ingredienciami skvelého podujatia. Fotografie víťazov si môžete pozrieť v galériii a tešíme sa na Vás aj nabudúce.

čítaj viac

ME1.jpg

ÚSPECH NA ME

V GELSENKIRCHENE

06.-08.09.2019

Na ME v Gelsenkirchene si niesli naši členovia klubu Cristina Balzanelli a Andrea Zannini  svoje želiezko v ohni - New Racing Lover Pabla, talianskeho chrtíka, ktorý zabojoval a umiestnil sa na fantastickom 3. mieste. Blahoželáme a prajeme aj naďalej rýchle labky.

čítaj viac​

DSC_0552.JPG

MEDZINÁRODNÉ MAJSTROVSTVÁ SR ADAMOV

13.04.2019

Tohtoročné MSR v Adamove zahŕňali aj Pohár Márie Terézie, ktorý náš klub zorganizoval v spolupráci s rakúskym FCW klubom. Aj napriek nepriaznivému počasiu sme mali slávnostnú ceremóniu podľa harmonogramu. Víťazom blahoželáme a tešíme sa na budúci rok.

čítaj viac

V4 M.JPG

V4 CUP 2020
OCENENIE VÍŤAZOV 

 

24.-25.07.2021

Covid-19 nám sťažil podmienky medziná-rodnej súťaže V4 Cup 2020, ale neznemožnil. Urobili sme viacero rozhodnutí a jedno z nich bolo aj netradičné odovzdanie cien víťazom v lete na Grand Prix Bratislava 2021. Všetkým víťazom blahoželáme.

  čítaj viac

viťazi.JPG

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V COURSINGU 2020

29.02.-01.03.2020

Prvý tohtoročný V4 Cup coursing sa uskutočnil v Adamove. Účastníci sa zišli v hojnom počte, a aj napriek tomu, že nám slniečko nezasvietilo ani raz, zažili sme pekný víkend. Víťazom blahoželáme a tešíme sa na stretnutie nabudúce.

 

čítaj viac

aDAMOV_edited_edited.jpg

CENTRAL EUROPEAN COURSING DERBY

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 

12.-13.10.2019

V krásnom prostredí Liptova bol zorganizovaný posledný tohtoročný pretek. Priestranné dráhy, krásne počasie a večerné spoločné posedenie pri dobrom jedle boli príjemnou bodkou na konci tejto sezóny. Ďakujeme našim rozhodcom, blahoželáme víťazom a tešíme sa na ďalšiu sezónu.

čítaj viac

Hedberg_edited.jpg

ŠKOLENIE

16.03.2019

Všetkým, ktorých zaujímalo ako sa coursing hodnotí bola určená prednáška, ktorej lektorom bol Jonny Hedberg, medzinárodný rozhodca pre cousing, predseda Švédskeho saluki klubu, CdL delegát a člen švédskej dostihovej komisie. Prednáška bola realizovaná v krásnom prostredí, so simultánnym prekladom. Verím, že zúčastnení poslucháči si odniesli mnoho zaujímavých informácií.